Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přidej se!!!

 

PŘIDEJ SE!!!

Proč?                                                                                                                          

 Protože je ověřené skoro 10 lidmi,že je to SUUPEER (a ty lidi nebyli 60ti letý ani 1 letý) ! Zažijem spoustu legrace a zábavy!!!Popravdě řečeno trpíme neustálými záchvaty smíchu xD,hlavně při psaní našeho super časopisu a inzerátů.Potom si (jak ocení tvá učitelka češtiny) často procvičujeme mozkové závity při vymýšlení článků a reportáží a předháníme se s vtipnými nápady.Procvičujeme též výtvarnou výchovu,při kreslení do časopisů to jde skvěle.A potom to Vendy ohodnotí svým uznalým ,,stýl!",když se to povede.    Taky se scházíme na skvělém místě-V Bořislavi máme skoro spojené 3 zahrady,kde je spousta prostoru,stromů,schovek atd...atd...a za nimi je les-tam chodíme,když nechceme být rušemí-tajná záležitost,do které můžeš být zasvěcen...KDYŽ O SOBĚ DÁŠ VĚDĚT A PŘIHLÁSÍŠ SE !

 

Jak?

Máte zájem se stát členy nejlepšího nakladatelství na celé zeměkouli???Je proto několik podmínek:

Zaprvé:Buďto musíte bydlet v okrese Teplice,nebo aspoň tam mít chatu,známé...Abyste se aspoň tak jednou v měsíci mohli dostavit do kanceláře nakladatelství v Bořislavi.

Zadruhé: Musíte mít aspoň trošku smysl pro humor,abyste pochopily naše vtípky,náš časopis atd.

Zatřetí:Musí vám být pod 15 let a nad 3 roky,abyste zároveň uměli mluvit a zároveň rozuměli puberťákům.

A začtvrté,to je pár vědomostí,které když neznáte,tak vám řekneme.

A nakonec s tím musí souhlasit co nejvíce členů 6V a vy musíte slíbit,že to všechno,co vám řekneme,ukážeme...udržíte v tajnosti před dospělými a miminy

 JAK NA TO???

Máš všechny předpoklady?Bereš naše podmínky? V tom případě napiš sem do komentářů své jméno (příjmení nemusíš),jméno na V,které se ti líbí(a nesmí se tak jmenovat nikdo,kdo v naku už je-to se koukni na článek vše o nás!)rok narození(prosíme,po pravdě jinak to nemá cenu),město/vesnici kde bydlíš a email.Někdo z nás ti odpoví na 100% a tvůj komentář hned smažeme,aby nikdo jiný neměl tvé údaje! Být v našem naku má své výhody(viz nahoře)!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sem!!!

(viki, 26. 9. 2010 17:27)

Právě sem se zapisujte když k smrti toužíte stát se členy nej naku na zemi!!!

 

 

Portrét

Archiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Statistiky

Online: 1
Celkem: 28861
Měsíc: 52
Den: 6